Programista PHP

praca it: etat dla Red Sky Sp. z o.o. / Szczecin

Tagi: php msql ajax html smarty linux c++ szczecin

Firma Red Sky Sp. z o.o.
Właściciel i twórca takich serwisów jak FilesTube.com i CarOcean.uk
(ponad 50 mln użytkowników miesięcznie). Zasięg ogólnoświatowy.

Poszukuje programistów do profesjonalnego i dynamicznego zespołu.

Stanowisko

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
-projektowanie i wytwarzanie aplikacji
internetowych z wykorzystaniem języka PHP
-praca w zespole programistycznym rozwijającym
istniejące aplikacje

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość PHP5 i programowania obiektowego
-bardzo dobra znajomość HTML i JavaScript (AJAX)
-dobra znajomość SQL z nastawieniem na bazę danych MySQL
-znajomość bibliotek Zend Framework, Smarty i jQuery
-umiejętność pracy w środowisku Linux
-znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych
-umiejętność komunikacji i pracy w zespole
-wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność i inicjatywa

Mile widziane:
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-znajomość wzorców projektowych
-znajomość metodyki Scrum
-praktyczna znajomość Subversion
-znajomość technologii wyszukiwania Sphinx
-praktyczna znajomość któregoś z języków programowania: Python, Perl, C/C++

Oferujemy:
-ciekawą pracę w młodym – profesjonalnym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
-możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia z zakresu zaawansowanych technologii internetowych
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-dogodna lokalizacja miejsca pracy
-opiekę medyczną
-darmową siłownię

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-02-02
Wyświetlona: 5996 razy