Tester oprogramowania (systemy ERP)

praca it: etat dla Comarch SA / Kraków

Tagi: tester

Wymagania:
•wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, matematycznym lub informatycznym (również studenci ostatnich lat)
•znajomość oprogramowania Microsoft Office
•podstawowa znajomość zagadnień handlowo-magazynowych
•dobra znajomość języka angielskiego- pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
•mile widziana znajomość systemów klasy ERP
•dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość SQL
•bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
•testowanie oprogramowania
•tworzenie dokumentacji
•kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z powierzonymi zadaniami

Oferujemy:
•stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
•współpracę z doświadczonymi specjalistami
•prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
•indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-06
Wyświetlona: 4197 razy