Java Ddeveloper

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: java developer programista

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie dla naszego klienta specjalizującego się w dostarczaniu próbek i testów technologii diagnostyki molekularnej oraz w badaniach naukowych i farmaceutycznych poszukujemy osoby na stanowisko Java Developera.

Opis stanowiska:
• Tworzenie i wdrażanie aplikacji zgodnie ze standardami jakościowymi
• Udział we wszystkich fazach cyklu życia oprogramowania
• Efektywna współpraca z innymi zespołami programistów
• Praca w międzynarodowym i zróżnicowanym zespole odpowiedzialnym za poprawę wydajności procesów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w pracy z framworkami Spring lub Hibernate
• Praktyczna znajomośd SQL oraz baz danych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Motywacja do twórczej pracy z najnowszymi technologiami
• Zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane:
• Praktyczna znajomość Hybris
• Doświadczenie w pracy w środowisku Agile
• Znajomość SAP lub innego systemu ERP
• Doświadczenie z Continuous Integration / Continuous Deployment

Oferujemy:
• Stabilną, ciekawą i kreatywną pracę w przyjaznej atmosferze
• Kontakt z najnowszymi technologiami
• Możliwości rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-10
Wyświetlona: 4086 razy