Tester Oprogramowania - Praktykant

zlecenia it dla Dassault Systemes Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Tester C# Quality Assurance testowanie oprogramowania SQL

Dassault Systemes jest światowym liderem w adaptacyjnym zarządzaniu produkcją, której rozwiązania wspierają procesy produkcyjne u ponad 200 klientów na całym świecie.

Dołączając do zespołu Quality Assurance, będziesz miał(a) możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego w twórczym, przyjaznym i profesjonalnym środowisku, gdzie pracownicy dobrze się czują, rozwijają swoje umiejętności i kompetencje oraz w pełni realizują swój potencjał zawodowy.

Nowoczesne technologie, dobrze zorganizowane i zgrane zespoły pracujące w oparciu o zwinne techniki, międzynarodowa atmosfera, wzajemna pomoc, światowej klasy produkty oraz globalni klienci są nieodłącznymi atrybutami pracy w 3DS.

Obowiązki:
- Wykonywanie testów, wykrywanie oraz dokumentowanie usterek oprogramowania
- Przygotowywanie środowisk testowych
- Planowanie i szacowanie ilości/specyfiki testów we współpracy z analitykami biznesowymi, programistami i dokumentalistami
- Projektowanie przypadków i scenariuszy testowych na podstawie otrzymanej specyfikacji wymagań
- Przygotowywanie raportów wyników z wykonanych testów
- Retesty dostarczonych poprawek
- Automatyzacja testów

Wymagania:
- Znajomość SQL oraz baz danych Oracle/MS SQL
- Podstawowa znajomość XML
- Chęć ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji
- Wykształcenie wyższe (bądź w trakcie studiów), preferowane informatyczne lub pokrewne
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Mile Widziane:
- Znajomość metodologii tworzenia i testowania oprogramowania oraz narzędzi wspomagających testowanie
- Umiejętność pracy w zespole przy użyciu technik agile
- Umiejętność programowania w języku C#, JavaScript
- Znajomość następujących zagadnień i narzędzi: CSS, OOP, NUnit, MS Visual Studio, Selenium, CodedUI
- Doświadczenie w obszarze automatyzacji testów

Oferujemy:
- Płatną 6-miesięczną praktykę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
- Doskonałą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Jeśli chcesz dołączyć do dobrze zorganizowanego, międzynarodowego zespołu najwyższej klasy specjalistów, pracować przy użyciu najnowocześniejszej technologii, mieć realny wpływ na produkt,
dostarczać rozwiązania dla globalnych firm – ta oferta jest dla Ciebie – dołącz do nas!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-11
Wyświetlona: 4858 razy