WordPress Developer

praca it: etat dla PromoPixel / Kraków

Tagi: programowanie wordpress

PromoPixel – agencja interaktywna, która projektuje nowoczesne i innowacyjne strony internetowe.

Skupiamy młodych specjalistów, którym nie brak zapału i chęci do pracy. Wciąż wykazujemy tendencję wzrostową i potrzebujemy kolejnych ambitnych pracowników.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie szablonów HTML/CSS/JavaScript (jQuery) na podstawie dostarczonych szablonów graficznych ,
  • Przygotowywanie szablonów mailingowych na podstawie dostarczonych szablonów graficznych,
  • Przygotowywanie landig page na podstawie dostarczonych szablonów graficznych ,
  • Integracja szablonów z systemami CMS (WordPress i inne),
  • Bieżąca współpraca z grafikiem i programistą.

Wymagania:

  • Znajomość HTML5 i CSS,
  • Znajomość JavaScript (szczególnie z wykorzystaniem jQuery),
  • Znajomości standardów i problematyki kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami,
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design,
  • Doświadczenie w pracy z Wordpress.

Oferujemy:

  • Pracę w strukturach projektowych,
  • Wsparcie zespołu specjalistów,
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach ,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Dołącz do nas i stań się częścią zespołu pasjonatów!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-13
Wyświetlona: 4273 razy