Specjalista ds. wdrożeń i utrzymania systemów billingowych

praca it: etat dla Comarch / Bełchatów

Tagi: Oracle SQL PL/SQL JAVA

Wymagania:

wykształcenie informatyczne (mile widziani również studenci ostatnich lat) umiejętność instalacji i konfiguracji systemów IT umiejętność pracy i pisania skryptów w powłoce systemu Linux oraz Windows znajomość j. angielskiego min. na poziomie analizy dokumentacji technicznej umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole pasja i otwartość na nowe doświadczenia oraz technologie pozytywne nastawienie do otoczenia

Dodatkowe atuty:

znajomość zagadnień z zakresu inżynierii oprogramowania i/lub projektowania baz danych umiejętność debugowania oprogramowania znajomość języków skryptowych znajomość Java znajomość Oracle, SQL, PL/SQL

Zakres obowiązków:

aktywny udział w realizacji projektów IT instalowanie, konfigurowanie i weryfikowanie poprawności działania wdrażanych komponentów systemu weryfikacja problemów w środowiskach developerskich i produkcyjnych administracja systemami wsparcia produkcji oprogramowania tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

pracę w jednej z czołowych firm branży IT na świecie udział w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych współpracę z doświadczonymi specjalistami elastyczne godziny pracy dla osób studiujących pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-14
Wyświetlona: 4553 razy