Administrator baz danych MS SQL z jęz. francuskim

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: MS SQL SQL Sever DBA Administrator bazy danych French francuski

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy osób z dobrą znajomością języka francuskiego oraz doświadczeniu w obszarze IT do pracy w Katowicach.

Opis stanowiska :
• Instalowanie, konfigurowanie i administrowanie baz danych MS SQL
• Kontrola efektywności baz danych
• Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych
• Rozwój i wdrażanie skryptów SQL oraz innych narzędzi do monitorowania baz danych
• Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania :
• Doświadczenie w administracji baz danych MS SQL (minimum 1,5 roku)
• Dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego
• Chęć rozwoju w obszarze IT

Oferujemy :
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, karnety sportowe)
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
• Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie z branży IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-17
Wyświetlona: 4798 razy