Graphic Designer

praca it: etat dla Sas Design / Bydgoszcz

Tagi: grafika graphic designer

Poszukujemy Graphic Designera do zespołu Agencji Interaktywnej.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku udokumentowane portfolio
  • Doświadczenie w pracy z systemami e-commerce, CMS
  • Biegła znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator. (dodatkowym atutem będzie znajomość pozostałych programów z pakietu Adobe Creative Cloud)
  • Doświadczenie poparte portfolio w webdesignie oraz znajomość zagadnień Responsive Web Design
  • Znajomość najnowszych trendów w designie, typografii, technologii
  • Znajomość możliwości HTML5, CSS, JavaScript, (znajomość zagadnień lub umiejętność pisania kodu będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem DTP i przygotowaniem projektów do druku
  • Kreatywność i zaangażowanie w projekt z nastawieniem na realizację celu
  • Umiejętność pracy w zespole i efektywnego planowania pracy
  • Samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia ilustracji na potrzeby komercyjne (infografiki, ikonografia, ilustracje sytuacyjne)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień UI/UX oraz wykorzystywanie ich w praktyce

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie layoutów stron, serwisów i sklepów internetowych
  • Projektowanie makiet użyteczności stron internetowych
  • Projektowanie materiałów identyfikacji wizualnej oraz kreacja marki
  • Ścisła współpraca z zespołem kreatywnym – grafik, front-end developer, programista, copywriter, marketingowiec, project manager
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • Raportowanie z postępów pracy
  • Umiejętność uargumentowania celu zastosowanych rozwiązań w projekcie
  • Śledzenie nowinek z branży i poszerzanie swoich umiejętności

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Udział w ciekawych projektach dla klientów z różnych branż
  • Profesjonalne stanowisko pracy (Wacom Intuos Pro L, monitor 27’’ QHD IPS, stacja z dyskiem SSD, MAD CATZ R.A.T. 5, Adobe Creative Cloud 2015)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-18
Wyświetlona: 5131 razy