Web designer/Grafik - zdalnie 9:00-17:00

praca it: etat dla Interaktik / Cała Polska

Tagi: grafik web designer webdesigner graphic designer senior junior flash photoshop

Interaktik – studio kreatywne poszukuje osoby na stanowisko Web Designer / Grafik do pracy zdalnej w godzinach 9:00-17:00.

Czego oczekujemy::

- dostępności w godzinach pracy np. 9-17 ( w tych godzinach musisz byc dostępny pod telefonem oraz mailem). Osobom pracującym na etacie dziękujemy.
- doświadczenie i umiejętność projektowania i tworzenia nowoczesnych stron internetowych (w tym znajomość zagadnień RWD – projektowanie pod desktop, tablet, telefon),
- samodzielność, terminowość, solidność, odpowiedzialność,
- biegłej znajomości softu z pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator),
- portfolio z przykładami komercyjnych prac,
- dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia animacji (Flash),

Zakres obowiązków:

- Projektowanie stron internetowych RWD,
- Projektowanie landing pages,
- Projektowanie bannerów, newsletterów oraz mailingów,

Co oferujemy:
- stałe zarobki,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę wyłącznie dla międzynarodowych marek,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-19
Wyświetlona: 5397 razy