Java Technical Lead - Łódź (7 000 - 12 000zł netto)

praca it: etat dla Sales For / Bełchatów

Tagi: Java Programista le

Java Technical Lead
Nr ref: JTL/Ł/11/2015
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu SCRUM,
Dokumentacja wykonanej pracy,
Kierowanie zespołem projektowym.
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe
Min. 5 lat doświadczenia w programowaniu i tworzeniu architektury przy użyciu języka Java
Biegłej znajomości języka Java (zarówno Java EE jak i Java SE)
Ugruntowanego doświadczenia w tworzeniu architektury aplikacji
Umiejętności testowania modułowego i doświadczenia w TDD
Znajomość Spring Framework
Praktycznego doświadczenia w programowaniu wielowątkowym
Znajomości Messagingu (np. JMS, MQ lub TIBCO)
Praktycznej znajomości metodyki Scrum
Efektywnej współpracy z klientami
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów
Mile widziane:
Znajomość narzędzia JIRA
Doświadczenie w pracy w rozproszonych zespołach

Oferujemy:
Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
Konkurencyjne wynagrodzenie
Techniczne szkolenia i certyfikaty (m.in. OCJP, Microsoft)
Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych
Umowę na czas nieokreślony po 3 – miesięcznym okresie próbnym
Career Management Program
Pakiet Benefit Multisport
Prywatną opiekę medyczną
Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego
Dodatkowe ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie obiadów
Liczne spotkania (śniadania firmowe, Xmas party, kilkudniowy wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe itd.)
Funkcjonalne, ergonomiczne biuro w tym m.in. game/chill-out room
Bibliotekę
Pakiet relokacyjny (do negocjacji)
Zwrot kosztów podróży dla kandydatów spoza Łodzi

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-21
Wyświetlona: 4153 razy