Frontend Developer (5 000 - 8 000 zł netto) - Wrocław

praca it: etat dla Sales For / Wrocław

Tagi: PHP Programista AngularJS JavaScript

Front-end Developer
Nr Ref: FD/123/2015
Miejsce pracy: Wrocław

Widełki: 5 000 – 8 000 zł netto

Obowiązki:
• Modernizacja i aktualizacja istniejących serwisów.
• Projektowanie interfejsu aplikacji webowych.
• Przygotowywanie oraz integracja szablonów z aplikacjami internetowymi.
• Ścisła współpraca z doświadczonymi projektantami, testerami i programistami.
• Możliwość udziału w ciekawych projektach i wkład w rozwój produktów.

Wymagania:
• Biegła znajomość technologii (X)HTML, CSS, Javascript, Jquery.
• Praktyczna znajomość Adobe Photoshop CS, a także frameworków: Backbone js., Angular js, Gulp.js.
• Doświadczenie w projektowaniu interfejsu aplikacji webowych oraz desktopowych (mile widziany link do portfolio).
• Bardzo dobra znajomość ogólnych zasad dotyczących ergonomii i usability (UX, Usability).
• Umiejętność tworzenia kodu zgodnego ze standardami sieciowymi (W3C).
• Znajomość HTML 5 i CSS3.
• Znajomość języków PHP/ SQL oraz Zend Framework.
• Znajomość preprocesorów CSS (LESS, SASS, Stylus).
• Doświadczenie w pracy z zastosowaniem systemu kontroli wersji GIT.
• Doświadczenie i chęć pracy z lekkimi metodami tworzenia projektów (Agile, Scrum).

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Udział w różnorodnych szkoleniach (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz konferencjach i warsztatach branżowych.
• Elastyczny czas pracy i możliwość odpoczynku w strefie rozrywki.
• Atrakcyjny pakiet socjalny (Multisport, prywatna opieka medyczna, śniadania firmowe, nauka języków obcych itp.).
• Wyjazdy i spotkania integracyjne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-21
Wyświetlona: 4261 razy