Programista Java/SQL

praca it: etat dla Comarch / Lublin

Tagi: Programista Java/SQL

Wymagania:

wykształcenie informatyczne (również studenci ostatnich lat) umiejętność programowania i projektowania obiektowego w języku JAVA znajomość SQL i relacyjnych baz danych znajomość języka angielskiego min. na poziomie analizy dokumentacji technicznej umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole pasja i otwartość na nowe doświadczenia oraz technologie pozytywne nastawienie do otoczenia

Dodatkowe atuty:

znajomość języka niemieckiego znajomość zwinnych metodyk programowania doświadczenie w tworzeniu aplikacji WWW z wykorzystaniem HTML / CSS / JavaScript / AJAX

Zakres obowiązków:

rozwój modułów oprogramowania aktywny udział w realizacji projektów IT organizacja pracy, szacowanie pracochłonności zadań tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

pracę w jednej z czołowych firm branży IT na świecie udział w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych współpracę z doświadczonymi specjalistami elastyczne godziny pracy dla osób studiujących pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-24
Wyświetlona: 4051 razy