Java EE Developer

praca it: etat dla EXPERIS IT / Wiedeń

Tagi: java java EE spring hibernate

Światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej głównie w obszarach IT, inżynieria i finanse. Experis powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz Elan IT.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
JAVA EE DEVELOPER

Zadania:

  • projektowanie i wdrażanie złożonych, wielowarstwowych aplikacji,
  • development nowych funkcjonalności,
  • eliminacja potencjalnych zagrożeń w projekcie, proponowanie rozwiązań,
  • prace projektowe w zespole scrumowym nad nowym projektem, który dopiero będzie wchodził na rynek.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Java EE,
  • znajomość Spring, JPA/ Hibernate,
  • doświadczenie pracy z wykorzystaniem: Wicket, AOP, OOP,
  • znajomość: TestNG/Junit,
  • znajomość UML,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • współpraca w oparciu o kontrakt B2B,
  • miejsce pracy: Wiedeń
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe+ dieta zagraniczna),
  • zapewnione zakwaterowanie oraz przejazd.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-27
Wyświetlona: 3438 razy