Frontend Developer

praca it: etat dla AlterPage sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Frontend Front-end PHP developer

Opis stanowiska:

Stawiamy na ludzi z wizją, gotowych do ciągłej nauki i posiadających doświadczenie, dobrze czujących się w pracy w zespole. Pasjonują Cię nowe technologie? Chcesz się aktywnie rozwijać? Dołącz do nas!

Wymagania:

znajomość HTML5 i CSS 3
znajomość zagadnień RWD
znajomość zagadnień optymalizacji stron internetowych
znajomość GIT
znajomość zagadnień mobilnych
umiejętność programowania w natywnym JS
umiejętność debugowania i optymalizacja kodu JS
podstawy PHP
odpowiedzialność za wykonywane zadania
otwarty umysł
umiejętność analitycznego myślenia
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

wysokie wynagrodzenie
dodatkową premię uzależnioną od wyników pracy
umowę o pracę na pełny etat lub zatrudnienie na B2B
szkolenia, konferencje w Polsce i na świecie
nieustanny rozwój pod okiem wykfalifikowanej kadry
pracę w biurze z szerokim zapleczem socjalnym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-28
Wyświetlona: 3879 razy