Specjalista ds. wsparcia systemowego (Hyperion Financial Management)

praca it: etat dla Skanska S.A. / Warszawa

Tagi: HFM Hyperion Financial Management finanse

Zakres obowiązków:
- Obsługa aplikacji Hyperion Financial Management (HFM) w Grupie Skanska,
- Współpraca z pracownikami korzystającymi z HFM w Skanska,
- Udzielanie wsparcia technicznego i merytorycznego użytkownikom aplikacji Hyperion Financial Management (HFM) oraz Financial Data Management (FDM),
- Współpraca przy rozwoju oraz wdrażaniu aplikacji HFM oraz FDM,
- Przygotowywanie raportów i analiz,
- Udzielanie wsparcia w zakresie wykorzystywanych narzędzi raportowych w firmie Skanska,
- Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientem.

Od Kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia wyższego – w zakresie IT lub finansowym,
- Bardzo dobrej znajomości programów pakietu MS Office (szczególnie Excel),
- Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego zarówno w mowie i piśmie,
- Gotowości do bezpośredniej interakcji z użytkownikami, aby zrozumieć wymagania i pomoc w rozwiązywaniu problemów,
- Umiejętności analitycznego myślenia oraz zdolności do identyfikacji kluczowych zagadnień biznesowych.
- Komunikatywności i umiejętności nawiązywania oraz podtrzymywania relacji,
- Zdolności szybkiego uczenia się,
- Samodzielności i zaangażowania,
- Umiejętności dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem,
- Doświadczenia we współpracy z oprogramowaniem Hyperion Financial Management (HFM) oraz znajomości procesów finansowych i raportowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- Pracę realizowaną w sposób bezpieczny i etyczny,
- Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży,
- Szeroką ofertę szkoleń w ramach Uniwersytetu Skanska,
- Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- Atrakcyjny pakiet socjalny.

Skanska to:
• ponad 125 lat światowego doświadczenia
• największa firma budowlano-deweloperska w Polsce
• działalność zgodna z zasadami „Kodeksu postępowania Skanska”
• 7,5 tysiąca pracowników różnych specjalizacji
• ponad 1500 projektów rocznie
• od lat lider rankingów pracodawców

Wspólnie z naszymi klientami i partnerami biznesowymi chcemy realizować inwestycje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Naszym najważniejszym celem jest tworzenie stabilnej przyszłości oraz poprawa jakości życia ludzi i społeczności.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-31
Wyświetlona: 4714 razy