Mobile Developer

praca it: etat dla IT European Group Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Mobile iOS Android HTML CSS Java Script

Zadania:
Będziesz odpowiedzialny za stworzenie od zera unikalnej aplikacji mobilnej do przeprowadzania rozmów telefonicznych.

Wymagania:
- co najmniej 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych,
- wykształcenie wyższe techniczne/informatyka/matematyka,
- bardzo dobra znajomość systemu Android lub iOS,
- wiedza lub chęć nauki zagadnień związanych z protokołami i standardami transmisji telefonicznych i szyfrowania danych,
- doświadczenie w korzystaniu z REST, XML, JSON,
- otwartość na pogłębianie wiedzy w kierunku innych systemów mobilnych,
- mile widziana znajomość Java Script, HTML 5, CSS 3, AngularJS, PhoneGap/Cordova,
- znajomość j. angielskiego pozwalająca bez problemów korzystać z dokumentacji technicznej,

Oferujemy:
- ciekawą pracę w luźnej startupowej atmosferze
- pracę w biurze na Mokotowie – niedaleko metra Pole Mokotowskie
- wynagrodzenie 6,000 – 9,000 PLN netto w zależności od doświadczenia i wybranej formy zatrudnienia.
- forma zatrudnienia: umowa o pracę lub DG
- niezbędny sprzęt do wykonywania pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-31
Wyświetlona: 3926 razy