Java Developer

praca it: etat dla ITFS / Kraków

Tagi: Java Developer Programista Hibernate Spring

Kilka słów o ITFS:

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.

Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Opis stanowiska:

Dołącz do zespołu Java Developerów realizującego ciekawe i ambitne projekty dotyczące tworzenia oprogramowania dla transportu.

Szukamy Java Developerów, którzy dołączą do zespołu naszego klienta w Gdańsku. Nastawiamy się na stałą współpracę. W zależności od Twoich zainteresowań i kompetencji możesz dołączyć do jednego z dwóch zespołów, co umożliwi Ci realizowanie ciekawych i zróżnicowanych projektów.

Lokalizacja: Kraków

Opis projektu (stanowiska):

- Miejsce pracy: Kraków,
- Branża: oprogramowanie (rozwiązania dla transportu),
- Forma współpracy: do indywidualnego ustalenia,

Zakres zadań na stanowisku:

- Projektowanie i implementowanie złożonych, wielowarstwowych aplikacji dla linii lotniczych,
- Interpretowanie wymagań biznesowych i specyfikacji funkcjonalnych w celu przedstawienia rekomendacji technicznych,
- Analizowanie wymagań pod kątem możliwości realizacji projektu w określonym czasie i koszcie
- Definiowanie architektury i najlepszych rozwiązań dla systemu,

Wymagania:

- 2 lata doświadczenia w programowaniu w Java,
- Praktyczną wiedzę dotyczącą algorytmów, wzorców projektowych i struktur danych,
- Znajomość frameworków – Spring i Hibernate,
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją techniczną i komunikację.

Oferujemy:

- Wpływ na kształtowanie i rozwój tworzonych aplikacji,
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę przy realizowaniu innowacyjnych, międzynarodowych projektów dla głównych linii lotniczych,
- Elastyczne godziny pracy,
- Szkolenia i dodatkowe benefity,
- Możliwość realizowania kolejnych projektów przy współpracy z ITFS.

Prześlij do nas CV zawierające poniższą klauzulę na adres [email protected]

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Osoba kontaktowa: Bartosz Hojnacki
Tel: 531 126 326
Email: [email protected]
WWW: www.itfs.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-01
Wyświetlona: 4007 razy