Team Lead/iOS Developer

praca it: etat dla ERS / Kraków

Tagi: Team Lead iOS Developer

Naszym Klientem jest firma prężnie działająca od 6 lat na krakowskim rynku. Firma rozwija zarówno projekty własne jak i ciekawe projekty dla klientów. Poszukuję osoby, która będzie pracować przy projekcie związanym z nowoczesną technologią płatniczą używaną podczas eventów na żywo (koncerty, wydarzenia sportowe). Obecnie przy projekcie Agile’owo pracuje 12 osobowy zespół.

Zakres obowiązków:
*Pełnienie funkcji lidera w zespole iOS developerów;
*Coaching młodszych developerów;
*Projektowanie i rozwijanie aplikacji;
*Pisanie dokumentacji technicznej;
*Współpraca z innymi osobami w zespole.

Oczekiwania:
*Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku TL lub Seniora z predyspozycjami do funkcji TL;
*2/3 + doświadczenia w iOS (Objective C);
*Dobra znajomość XCode 5/6;
*Doświadczenie z CoreData;
*DataModeling and SQLite;
*Unit-Testing (XCUnit), Test automation (UI Automation);
*Mile widzina znajomość SWIFT;
*Umiejętność organizacji własnego czasu;
*Umiejętność kierowania i pracy w zespole;
*Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
*Odpowiedzialność, sumienność, dokładność i zaangażowanie.

Pracodawca oferuje:

*Dogodną lokalizacje biura niedaleko centrum Krakowa w dzielnicy Podgórze;
*Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o dogodną formę umowy;
*Kartę Multisport.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-01
Wyświetlona: 4168 razy