Specjalista SEO / pozycjoner

praca it: etat dla LIKE / Wrocław

Tagi: seo html pozycjonowanie

Opis stanowiska:
• planowanie działań i strategii SEO dla polskich i angielskich klientów
• optymalizacja stron iinternetowych
• pozyskiwanie wartościowych linków
• rozwijanie zaplecza

Wymagania:
• minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość zagadnień optymalizacji stron
• znajomość języka angielskiego
• umiejętności analityczne
• samodzielność, kreatywność i umiejętność planowania działań
• znajomość HTML w co najmniej w stopniu co najmniej podstawowym
• znajomość Google Webmaster Tools i Google Analytics

Oferujemy luźną atmosferę pracy w firmie działającej od 2008 roku na rynku polskim i brytyjskim, możliwość dostosowania godzin pracy do własnych potrzeb oraz procentową premie za osiągane wyniki.

O firmie:
Firma jako LIKE istnieje od 2008 roku, ale stale współpracujemy z wieloma firmami (także z Wielkiej Brytanii) już od 2005 roku. Mamy stałych klientów i pewną pozycje na rynku.

Załącznik
Pobierz logo.jpg

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-01
Wyświetlona: 4970 razy