Programista TIBCO XML/XSD/SOA / Senior Developer

praca it: etat dla SmartKiwi / Polska

Tagi: TIBCO senior developer

SmartKiwi zajmuje się rekrutacją specjalistów informatyki do pracy stałej lub przy projekcie. Cenimy dobrych specjalistów dlatego zwracamy koszty dojazdu na rozmowę kwalifikacyjną oraz dodatkowo wypłacamy wynagrodzenie 100€ za poświęcony czas.
IT is Smart to Join Kiwi!

Obecnie dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Stanowisko: Programista TIBCO XML/XSD/SOA / Senior Developer
Nr. referencyjny: TIBCO/4/2015
Typ zatrudnienia: pełny etat
Lokalizacja: Polska
Wynagrodzenie brutto od: 10 500 PLN / 2500€

Zakres obowiązków:
Tworzenie oprogramowania oraz integracja systemów informatycznych przy wykorzystaniu platformy TIBCO Business Works, TIBCO EMS, TIBCO Hawk.

Oczekiwania:
Doświadczenie w pracy z platformą TIBCO: TIBCO Business Works, TIBCO EMS, TIBCO Hawk
Znajomość standardów ISO 20022, UML, XML/XSD/XSLT
Certyfikat TIBCO lub JAVA
Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
międzynarodowe szkolenia
wynagrodzenie na europejskim poziomie
wsparcie ze strony zespołu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-02
Wyświetlona: 4667 razy