Tester Aplikacji Mobilnych (manualny) - Wrocław

praca it: etat dla ITFS sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: tester ios android manualny

TFS Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.

Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Tester Aplikacji Mobilnych

Wrocław

Informacje organizacyjne:

Miejsce pracy: Wrocław,
Forma współpracy: kontrakt,
Start: ASAP,
Stawka: do 400zł / za przepracowany dzień (uzależniona od doświadczenia).

Opis stanowiska/ zakres zadań:

Testowanie urządzeń i aplikacji mobilnych, które są najnowocześniejszymi rozwiązaniami przygotowywanymi do dystrybucji w Polsce. Wszystkie technologie podczas testów są jedynie wiodących producentów.

Wymagane umiejętności:

Minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych (Android i/lub iOS)
Znajomość technik testowania
Chęć nauki nowych technologii
Mile widziany Certyfikat ISTQB

Wymagana znajomość języków obcych:

Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną.

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
Udział w ciekawych projektach,
Współpracę długofalową.

Osoba kontaktowa: Kordian Kowalewski

Konsultant ds. Rekrutacji IT

Tel: 791 505 743
Email: [email protected]
WWW: www.itfs.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-02
Wyświetlona: 4255 razy