Programista Sharepoint

praca it: etat dla Cyclad / Bełchatów

Tagi: programista sharepoint

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi outsourcingowe dla wielu branż, poszukujemy Specjalisty na stanowisko Programista SharePoint, do pracy w Krakowie,
Opis stanowiska:
• Rozwój rozwiązań opartych na platformie Microsoft SharePoint 2013
• Udział we wszystkich etapach cyklu rozwoju oprogramowania (analiza wymagań, projektowanie, wdrażanie, zapewnienie jakości, wsparcie powdrożeniowe)
• Ścisła współpraca z Klientami
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty
• Bardzo dobra znajomość platformy SharePoint 2010/2013 (mile widziany certyfikat)
• Doświadczenie z programowaniu przy użyciu Visual Studio, SharePoint Designer, SQL Management Studio
• Znaczące doświadczenie w pracy z technologiami: Javascript & JQuery, ASP.NET, C#, AJAX, HTML/HTML5, CSS/CSS3, SQL query
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport) i dodatkowych benefitów
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-02
Wyświetlona: 4310 razy