iOS Developer

praca it: etat dla Human Resources Pland / Poznań

Tagi: iOS Objective-C IOS SDK SQL XML

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.
Naszym Klientem jest prężnie działająca, międzynarodowa firma z branży informatycznej, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla różnych gałęzi rynku. Firma zrealizowała już kilkaset projektów dla partnerów na całym świecie i ciągle notuje intensywny rozwój.

Obecnie do zespołu poszukują pilnie kilku osób na stanowisko:

Region wykonywanej pracy: Poznań (wielkopolskie)

Obowiązki:
tworzenie oraz rozwijanie aplikacji mobilnych na platformy iOS do nowatorskiego sprzętu dla sportu motorowego.

Wymagania:
bardzo dobra znajomość języka Objective-C,
bardzo dobra znajomość iOS od strony użytkownika,
znajomość środowiska iOS SDK
znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL),
swoboda w posługiwaniu się notacjami XML, UML,
umiejętność pracy w zespole,
dobra znajomość języka angielskiego,
gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferta:
praca w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie (diety zagraniczne + premie),
elastyczne godziny pracy,
możliwość awansu ,
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia/kursy).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-09
Wyświetlona: 4084 razy