Programista gier mobilnych

praca it: etat dla Moonmana / Gdańsk

Tagi: c++

OPIS STANOWISKA PRACY:
Jeśli chcesz robić gry i znasz się na programowaniu lub masz potencjał by je szybko poznać prawdopodobnie zainteresujesz się tą ofertą :) W związku z rozwojem, firma Moonmana Sp. z o.o. poszukuje zarówno początkujących jak i doświadczonych programistów gier mobilnych.
Moonmana to firma, którą tworzą eksperci i specjaliści z bogatym doświadczeniem w produkcji i promocji gier. Jesteśmy związani z tą branżą od kilkunastu lat, tworzymy gry, bo to nasza pasja.

OFERUJEMY PRACĘ:
- w przyjacielskiej atmosferze, w zespole pozytywnych, utalentowanych ludzi
- zarobkami zależnymi od doświadczenia, z możliwością zwiększenia i dodatkowym wynagrodzeniem w postaci bonusów.

WYMAGANIA:
- Bardzo dobra znajomość C++
- Doświadczenie w programowaniu aplikacji lub gier, najlepiej pod urządzenia mobilne (iOS, Android, WindowsPhone, Amazon)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- Kreatywność, obowiązkowość, samodzielność
Dodatkowymi atutami są: fascynacja i pasja do gier, pomysłowość, kreatywne myślenie i programowanie, pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole, otwartość na uwagi testerów, wiara w sukces, , doświadczenie Java, Acrionscript 3, Mysql, Linux.

MIEJSCE PRACY: Gdańsk

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-09
Wyświetlona: 4213 razy