Senior Technical Support Engineer

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Senior Technical Support Engineer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie dla naszego klienta, zajmującego się zapewnieniem bezpieczeństwa, przechowywaniem i zarządzaniem systemami, poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Technical Support Engineera w Warszawie.

Opis stanowiska:
• Przewodzenie rozwiązywania problemów klientów, inżynierów i sprzedawców na II linii wsparcia technicznego
• Udział w konferencjach, związanych z rozstrzygnięciem problemów technicznych
• Wprowadzanie nowych produktów, nadzór nad ich rozpowszechnieniem oraz przybliżeniem specyfiki
• Stosowanie określonych procedur oraz przestrzeganie polityki firmy w celu skutecznego rozwiązania problemów
• Poszukiwanie nowych rozwiązań dla aplikacji, systemów bezpieczeństwa i systemów operacyjnych
• Pomoc w rozwoju umiejętności inżynierów ds. wsparcia , przeprowadzanie szkoleń
• Gromadzenie istotnych informacji o środowisku i wymaganiach klientów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, dyplom inżyniera
• Ponad 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• Wcześniejszy kontakt z obsługą klienta będzie dodatkowym atutem
• 4 lata doświadczenia w rozwiązywaniu problemów technicznych w środowisku Enterprise
• Zdolność pracy zespołowej i określania priorytetów
• Rozwinięte zdolności komunikacyjne
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość Active Directory, Domain Name System, Windows Exchange
• Umiejętność poruszania się w systemie Windows Server/Client i Linux
• Wiedza na temat technologii wirtualizacji: VMWare, Hyper-V
• Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (Oracle)
• Wiedza na temat Firewalls, Intrusion Detection System Brands & technologies, Packet sniffers and Vulnerability Network Scanners

Oferujemy:
• Odpowiedzialną pracę pełną nowych wyzwań
• Ciągłą możliwość rozwoju zdolności managerskich
• Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym zespole
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-10
Wyświetlona: 4481 razy