Specjalista ds. testów oprogramowania

praca it: etat dla RECRUIT.PL / Wrocław

Tagi: LabView Test Stand

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej układy elektroniczne, poszukujemy Specjalisty ds. testów oprogramowania systemów wbudowanych.

Obowiązki:
- wykonywanie testów oprogramowania systemów wbudowanych
- tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
- analizowanie i raportowanie wyników testów
- przygotowywanie i dbałość o dokumentację testową
- współpraca z działem software i innymi działami firmy

Oferujemy:
- minimum 2-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania wbudowanego (embedded)
- wiedza z zakresu procesów i narzędzi testowych
- wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika, automatyka lub pokrewne)
- będą brani pod uwagę również studenci posiadający odpowiednie doświadczenie zawodowe
- znajomość LabView oraz Test Stand
- podstawowa wiedza z zakresu elektroniki
- znajomość języka angielskiego
- zdolności analityczne
- umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność pracy na wielu projektach równocześnie
- umiejętności interpersonalne

Oczekujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- elastyczne godziny pracy
- narzędzia pracy (komputer, telefon)
- pakiet socjalny, medyczny
- szkolenia specjalistyczne
- szkolenia językowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-14
Wyświetlona: 3940 razy