Manager IT

praca it: etat dla RECRUIT.PL / Wrocław

Tagi: administrator manager IT

Nasz Klient – szybko rozwijająca się firma produkcyjna (FMCG) poszukuje kandydatów na stanowisko IT MANAGER (Kierownik IT / CIO) – okolice Wrocławia – północ – 50 km

Obowiązki:
przygotowanie planu zmian technologicznych w zakresie IT, software i infrastruktury, wdrożenie planu działań, budżetowanie i nadzór nad kolejnymi wdrożeniami, a także:
zarządzenie i administracja zasobami informatycznymi firmy (serwery, stacje robocze, urządzenia peryferyjne)
utrzymywanie bezawaryjnego działania oraz rozwój systemów informatycznych firmy (200 – 400 stanowisk, 2 lokalizacje)
analizowanie potrzeb firmy w zakresie informatycznym i nadzór nad ich realizacją
kontrola i nadzór nad przestrzeganiem polityki bezpieczeństwa danych oraz systemów informatycznych
wybór i wdrażanie nowego oprogramowania klasy ERP / ETL / MRP
wybór i nadzór nad dostawcami łącz teletransmisyjnych
nadzór nad terminowym archiwizowaniem danych i tworzeniem kopii bezpieczeństwa
nadzór i zarządzanie zespołem działu IT
budżetowanie IT w zakresie usług, sprzętu i oprogramowania,
przygotowanie planu zmian technologicznych w zakresie software i infrastruktury
nadzór i tworzenie – aktualizacja dokumentacji i procedur odnośnie IT

Oczekujemy:
przynajmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją, infrastrukturą serwerową, utrzymaniem sieci i serwerów, stacji roboczych MS Windows (też starsze systemy desktop i serwery)
znajomość od strony administracyjnej / wdrożeniowej systemów serwerowych Windows Serwer 2003, 2008, 2012
doświadczenie w administrowaniu Exchange, serwerami bazodanowymi, znajomość protokołów sieciowych TCP/IP, konfiguracji urządzeń sieciowych
mile widziane certyfikaty Microsoft, doświadczenie w wdrożeniach i administracji systemów ERP
mile widziana praktyczna znajomość języków programowania (VBS, Windows Powershell, C#, .NET) i składni SQL na poziomie wystarczającym do generowania raportów i zestawień,
doświadczenie w administracji aplikacjami bazodanowymi MS SQL / ERP
doświadczenia w wdrożeniach i integracji procesów IT w zakresie ERP i systemów produkcyjnych MRP / produkcji planowania / magazynu / logistyki / CRM
udokumentowane sukcesy zawodowe, referencje

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji, o stabilnych perspektywach i dwucyfrowym wzroście R/R
wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań,
pakiet szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-14
Wyświetlona: 4294 razy