Młodszy Programista Android (2 000 - 3500zł netto) - Poznań

praca it: etat dla Sales For / Poznań

Tagi: Android Java Junior GIT SQL

Firma SALES FOR w imieniu swojego Klienta, firmy działającej na rynku mobilnych zaawansowanych technologii teleinformacyjnej, poszukuje na stanowisko:

Młodszy Programista Android

Widełki: 2 000 – 3500zł netto

Nr Ref: PJ/P/41/2015

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
• Tworzenie i rozwój aplikacji na platformę Android,
• Praca w zespole programistów aplikacji mobilnych i serwerów aplikacyjnych.
Wymagania:
• Znajomość mechanizmów i architektury tworzenia aplikacji dla platformy Android,
• Umiejętność programowania zorientowanego obiektowo,
• Znajomość Google Play Services,
• Znajomość najpopularniejszych bibiliotek typu open-source dla platformy Android (np. RoboGuice, EventBus, ActionBarSherlock),
• Znajomość języka SQL (z uwzględnieniem specyfiki baz danych SQLite),
• Znajomość architektury REST (w tym bibliotek Jersey, JSON),
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT i SVN,
• Otwartość i ukierunkowanie na zdobywanie wiedzy,
• Komunikatywność, rzetelność, samodzielność, motywacja do pracy,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Dowolna forma zatrudnienia,
• Stałe podnoszenie kwalifikacji,
• Pracę w młodym zespole.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie cv w języku polskim
W tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: PJ/P/41/2015
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 8519

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-14
Wyświetlona: 4171 razy