Specjalista ds. Hurtowni Danych

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Specjalista ds Hurtowni Danych

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, świadczącej usługi ubezpieczeniowe oraz zarządzania ryzykiem, a także usługi konsultingowe, prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Hurtowni Danych

Opis stanowiska:
• Utrzymanie i rozwój hurtowni danych
• Uczestnictwo w pracach projektowo – analitycznych
• Przygotowywanie elementów oprogramowania na podstawie dostępnej specyfikacji i wykonywanie testów -jednostkowych
• Instalacja poprawek i nowych wersji oprogramowania dla hurtowni danych
• Udział w projektowaniu i implementacji nowych funkcjonalności w hurtowni danych i obszarach raportowania
• Analiza sytuacji błędnego działania aplikacji i rekomendacja działań naprawczych
• Monitorowanie i zbieranie danych pokazujących jakość działania aplikacji

Wymagania:
• Minimum 2-3 letnie doświadczenie z SQL Server 2008 oraz z system zarządzania relacyjną bazą danych
• Praktyczna znajomość SQL i T-SQL
• Zdolność pracy z hurtowniami danych i modelowaniem przestrzennym (Ralph Kimball)
• Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
• Umiejętność pracy i komunikacji z klientem bezpośrednio
• Dobra znajomość języka angielskiego (B2)

Mile widziane:
• Doświadczenie z narzędziem rozwoju Wherescape RED DWH
• Znajomość rachunkowości finansowej
• Dotychczasowe doświadczenia w sektorze ubezpieczeń, znajomość terminologii ubezpieczeń

Oferujemy:
• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
• Indywidualną ścieżkę kariery
• Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku oraz możliwość nawiązania bliskich relacji z Klientami
• Możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz wyznaczenia indywidualnej ścieżki zawodowej
• Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
• Pracę w biurze w centrum miasta
• Możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach działalności firmy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-16
Wyświetlona: 3989 razy