Web Team Leader

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Web Team Leader

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju.

Aktualnie dla naszego klienta, globalnego lidera rozwiązań informatycznych dla branży turystycznej, poszukujemy osób na stanowisko Web Team Leadera do pracy w Warszawie. Firma ta zajmuje się tworzeniem oprogramowania do obsługi i rezerwacji podróży drogą online, a jej produkty wspierają ponad 600 agencji turystycznych na
terenie Europy.

Opis stanowiska:
• Koordynowanie zespołu programistów, planowanie działań, zapewnienie jakości i rezultatów w trakcie trwania projektu
• Dokumentowanie i informowanie o statusie postępu projektu
• Analiza i formułowanie potrzeb na cele projektu
• Określenie, zatwierdzenie i wdrożenie rozwiązań technicznych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Minimum 2 lata doświadczenie na JEE oraz znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami: HTML 5, CSS3, JavaScript, AngularJS
• Doświadczenie w pracy w metodologii Agile
• Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych do Paryża

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym i dynamicznym otoczeniu
• Duże możliwości rozwoju
• Bogaty pakiet socjalny
• Konkurencyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-18
Wyświetlona: 4214 razy