Tester Oprogramowania

praca it: etat dla X-Trade Brokers DM S.A. / Warszawa

Tagi: tester selenium java

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. jest instytucją specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. XTB to także silnie rozwijająca się technologicznie firma, która koncentruje się na nietuzinkowych pomysłach i skutecznych rozwiązaniach.

Szukamy osób nieprzeciętnych, zaangażowanych w to co robią i wyrażających chęć zdobywania nowej wiedzy. Ze swojej strony oferujemy udział w ciekawych projektach IT, które pomogą rozwinąć kompetencje techniczne i poznać różne technologie.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową struktur, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Tester oprogramowania

Opis stanowiska:

- uczestnictwo w testach systemu informatycznego domu maklerskiego opartego na technologiach C++, Java
- testowanie zgodności oprogramowania z założeniami
- przygotowywanie planów i harmonogramów testów
- przygotowywanie danych testowych
- opracowywanie przypadków testowych
- przeprowadzanie testów i dokumentowanie wyników testów, zgłaszanie incydentów
- aktywna współpraca z przedstawicielami strony biznesowej oraz developerami
- współpraca przy automatyzacji testów
- współpraca przy tworzeniu dokumentacji projektowej

Wymagania:
- zdolność analitycznego myślenia
- dobra organizacja pracy, dokładność, dociekliwość
- zdolności interpersonalne, komunikatywność
- umiejętność pracy zespołowej zorientowanej na zadania
- ogólna wiedza lub doświadczenie zawodowe związane z rynkami finansowymi
- podstawowe umiejętności w zakresie administrowania systemem Windows (instalacja oprogramowania)

Dodatkowym atutem będzie:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne (studenci również mile widziani)
- znajomość popularnych platform tradingowych oferowanych przez brokerów
- umiejętność programowania w dowolnym języku
- doświadczenie w pracy w środowisku testowym opartym na metodyce Agile
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
- doświadczenie w handlu na rynku forex/cfd

Oferujemy:

udział w projektach realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego pracę w młodym, dynamicznym zespole dostęp do zaawansowanych technologii (możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań dot.elektronicznego obrotu) przyjazną atmosferę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-23
Wyświetlona: 4322 razy