Infrastructure Support Analyst with French

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Linux administrowanie monitoring L2 level 2 service desk

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy osób z dobrą znajomością języka francuskiego oraz doświadczeniu w obszarze IT do pracy w Katowicach.

Opis stanowiska:
• Utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą serwerową
• Zapewnienie poprawnego funkcjonowania infrastruktury IT klienta
• Nadzór i utrzymanie systemów oraz serwisów informatycznych
• Eskalacja incydentów i kontakt z innymi zespołami
• Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych procedur związanych z nadzorem infrastruktury IT

Wymagania:
• Doświadczenie w administrowaniu systemem Linux (Debian)
• Doświadczenie w pracy z AIX, VMware, Windows Server
• Dobra znajomość języka francuskiego
• Chęć rozwoju w obszarze IT

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
• Duże możliwości rozwojowe
• Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie z branży IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-29
Wyświetlona: 4452 razy