Front-end Developer, Poznań, 6-11 PLN net

praca it: etat dla New-Invest.pl / Poznań

Tagi: Front-end developer HTLM5 CSS3 poznań developer

Firma z branży IT z kapitałem zagranicznym, która świadczy usługi informatyczne oraz konsultingowe. Ma swoje produkty, które wdrażane są na całym świecie. Istnieje na rynku już ponad 20 lat, zatrudnia ponad 150 osób z branży IT.

Wynagrodzenie: Mid 8 000,00 PLN netto na B2B/brutto na Umowę o pracę
Senior do 11 000,00 PLN netto na B2B/brutto na Umowę o pracę

Dodatkowe profity: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie i od NW, karta Benefit Multisport, nauka j. angielskiego.

Możliwości rozwoju: pracownicy firmy biorą udział w polskich, oraz w światowych konkursach, uczestniczą w szkoleniach zagranicznych, współpracują z partnerami spółki w wielu krajach, a bardziej doświadczeni pracownicy wykładają na uczelniach. Każde stanowisko w firmie zakłada w przyszłości awans, zależny od rozwoju umiejętności i stażu pracy.

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i implementacje nowych rozwiązań oraz za rozwój istniejącej funkcjonalności. Budowanie aplikacji w HTML5, które obejmują zasięgiem cały wachlarz dostępnych platform.

Wymagana znajomość:
• HTML5/CSS3,
• JavaScript (VanillaJS) ,
• Angular.js (ew. inne framework’i MV*),
SASS/LESS,
• jQuery
• J.angielski – poziom B2 z uwagi na pracę w międzynarodowym środowisku

Dodatkowe atuty, znajomość zagadnień:
• HTML5 APIs,
• Phonegap,
RWD,
• node.js,
GIT / Gerrit,
• cross-browser compatibility.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-06
Wyświetlona: 3641 razy