Młodszy specjalista ds. IT

praca it: etat dla Human Resources Poland / Katowice

Tagi: Administracja Windows Linux MySQL Batch

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta, firmy inżynieryjnej i konsultingowej z siedzibą w Tychach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Region wykonywanej pracy: Tychy (śląskie)

Obowiązki:

- Administracja uprawnieniami użytkowników oraz aplikacjami,
- Bieżące wsparcie techniczne dla pracowników,
- Nadzór nad instalacjami technicznymi, konfiguracją oraz aktualizacją danych,
- Nadzór nad siecią LAN,
- Konfiguracja i podłączanie sprzętu biurowego.

Wymagania:

- Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- Znajomość systemów operacyjnych Windows ze znajomością Batch lub Powershell,
- Mile widziana znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux/Unix,
- Umiejętność konfigurowania interfejsów sieciowych, sieci LAN – znajomość podstawowych protokołów oraz portów usług sieciowych,
- Podstawowa znajomość baz danych (MS SQL Server, MySQL),
- Umiejętność pracy samodzielnej, jak i współpracy w grupie.

Firma oferuje:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Godziny pracy: 7.00 – 15.30 (z 30 minutową przerwą),
- Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i poszerzenia kwalifikacji,
- Miłą atmosferę w miejscu pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-08
Wyświetlona: 4127 razy