Specjalista ds. Marketingu Internetowego i PR

praca it: etat dla Codeminion / Warszawa

Tagi: Marketing PR Gry flash Internet

Codeminion jest dynamicznie rozwijającą się, niezależną firmą tworzącą wysokiej jakości gry komputerowe dla odbiorcy masowego (casual downloadable games) takie jak Ancient Quest of Saqqarah, StoneLoops, Magic Match. Więcej informacji na stronie www.codeminion.com.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Specjalista ds. Marketingu Internetowego i PR.

Obowiązki:

- Kompleksowa promocja firmowych stron oraz gier w Internecie (rynki zagraniczne)
- Wysyłanie newsletterów i komunikacja z graczami
- Rozwój i promocja firmowej strony dystrybucyjnej www.gameclubcafe.com
- Działania w zakresie elektronicznego PR (kontakty prasowe w związku z wypuszczaniem nowych gier)
- Opracowywanie tekstów i materiałów marketingowych
- Wsparcie w projektowaniu serwisów internetowych
- Praca badawcza nad poprawą skuteczności wskaźników (np. il. rejestracji, konwersje)
- Śledzenie trendów na rynku gier casual downloadable
- Zarządzanie kampaniami reklamowymi oraz współpraca z zagranicznymi firmami marketingowymi

Wymagania:

- Doświadczenie w działaniach dotyczących marketingu małych bądź średnich serwisów internetowych (mile widziane na rynkach zagranicznych)
- Dobra znajomość zagadnień związanych z SEO/SEM/PPC
- Podstawowa umiejętność obsługi dowolnego programu graficznego (np. Photoshop, Gimp, Corel, itp.)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Podstawowa znajomość technologii internetowych (HTML, PHP, CSS, itp.)
- Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
- Mile widziana znajomość technologii Flash
- Mile widziane certyfikaty Google/SEO/SEM

Oferujemy:

- Szerokie możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego oraz awansu wraz z rozwojem firmy
- Przyjazną atmosferę pracy w młodym, utalentowanym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-02-18
Wyświetlona: 6498 razy