programista aplikacji testowych

praca it: etat dla Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy / Poznań

Tagi: PROGRAMISTY SYSTEMÓW EMBEDDED C systemy wbudowane

Nr Ref PSE/POZ

WYMAGANIA:
• bardzo dobra praktyczna znajomość języka C
• doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

POŻĄDANE KRYTERIA:
• znajomość systemu operacyjnego czasu rzeczywistego, najlepiej RTEMS
• doświadczenie w rozwoju sterowników dla urządzeń embedded
• znajomość języka UML oraz narzędzi; najlepiej IBM Rational Rhapsody
• doświadczenie w programowaniu pod Eclipse CDT i/lub KEIL
• doświadczenie w branży motoryzacyjnej, przemyśle lotniczym lub obronnym
• znajomość narzędzi programistycznych pod GNU
• praktyczna znajomość IBM Rational DOORS, IBM Rational Test RealTime
• dobra znajomość języka C++
• doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów Linux i zintegrowanych platform Linux

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• projektowanie i rozwój oprogramowania dla systemów wbudowanych
• wsparcie i przeprowadzanie testów
• pomoc w przygotowywaniu dokumentacji

OFERUJEMY:
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• udział w projektach i pracach zespołu w międzynarodowym zespole
• dostęp do najnowszych technologii;
• stabilne miejsce pracy w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-02-23
Wyświetlona: 6150 razy