Programista JAVA

zlecenia it dla NBC Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: JAVA Oracle PL/SQL XML

Dla naszego Klienta, dużej instytucji finansowej z miejscem pracy we Wrocławiu poszukujemy doświadczonych programistów zainteresowanych udziałem w projekcie w roli:

PROGRAMISTY JAVA
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PJA 01/03/10

Zadania:
• Praca przy długofalowym projekcie
• Przewidywany czas rozpoczęcia projektu marzec-kwiecień

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość programowania w języku JAVA
• Dobra znajomość języka PL/SQL
• Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle
• Znajomość specyfikacji Java Servlets
• Dobra znajomość standardu XML
• Umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie
• Komunikatywność

Mile widziane:
• Znajomość zagadnień hurtowni danych
• Znajomość bankowych systemów transakcyjnych
• Doświadczenie w programowaniu aplikacji bazodanowych operujących na dużych wolumenach danych (kilkaset milionów rekordów)
• Znajomość technik optymalizacji zapytań bazodanowych
• Znajomość technologii webowych (HTML/CSS, javascript, GWT)

Oferujemy:
• Elastyczne możliwości współpracy (zatrudnienie firma – firma lub na umowę o pracę)
• Pracę przy ciekawym i długofalowym projekcie dla dużej instytucji finansowej
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-02
Wyświetlona: 5286 razy