JAVA Developer

praca it: etat dla Spring Software Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Java JEE SQL Linux Maven

Naszym klientem jest grupa spółek, działających zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań, ich optymalizacja oraz wsparcie dla procesów biznesowych dużych korporacji zarówno w Polsce oraz UE.

Zakres obowiązków:

- Projektowanie i rozwój aplikacji z wykorzystaniem JAVA/JEE
- Udział we wszystkich fazach rozwoju aplikacji
- Dbałość o najwyższą jakość kodu
- Tworzenie aplikacji zgodnie ze specyfikacją

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe informatyczne lub kierunki pokrewne
- Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu JAVA/JEE
- Praktyczna znajomość języka SQL, PL/SQL
- Znajomość kilku z narzędzi: Hudson/Jenkins, Maven, Ant, GIT
- Znajomość środowiska Linux
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i unikalną atmosferę pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w dużych międzynarodowych projektach
- Młody, zaangażowany zespół
- Duże możliwości rozwoju i rozbudowany system szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-15
Wyświetlona: 3840 razy