Analityk BPM

praca it: etat dla Inter-Permit Group Sp. z o.o. / Lublin

Tagi: analityk bpm

Dla firmy z obszaru IT/Telecom poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Lublin

Zadania:

Projektowanie zmian architektonicznych w systemach informatycznych
Opracowywanie standardów i wytycznych systemowych
Koordynacja wprowadzanych zmian architektonicznych w systemach, weryfikowanie zgodności projektów ze strategią i standardami
Wsparcie procesu wytwórczego
Przygotowywanie analiz dla projektów

Wymagania:

Przynajmniej 2 lata doświadczenia w projektowaniu i rozwoju rozwiązań z obszaru Integracji Systemów, Provisioningu, systemów klasy BPM lub systemów rozproszonych
Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Dobra znajomość procesów i systemów klasy BSS
Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość obszaru usług mobilnych
Preferowana dobra znajomość webMethods , Java, JBoss, JFuse
Praktyczna znajomość SQL i technologii baz danych (Oracle, Postgress)
Bardzo dobra znajomość notacji UML, BPMN, ArchiMate (narzędzie EnterpriseArchitect)
Praktyczna znajomość zagadnień webServices (SOAP,REST), (JSON, XML)
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Możliwość współpracy w oparciu o umowę zlecenie, dzieło lub własną działalność gospodarczą
Przyjazną atmosferę pracy
Udział w różnorodnych projektach
Doskonalenie umiejętności zawodowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-19
Wyświetlona: 4214 razy