Tester oprogramowania

praca it: etat dla UNITY-T Sp.zo.o / Warszawa

Tagi: Tester oprogramowania testy

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: WAW/T/1543

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku będzie obejmowała testowanie manualne aplikacji oraz tworzenie, utrzymanie i rozwijanie testów automatycznych. Testy aplikacji dla sektorów usług i finansowego z wykorzystaniem technologi web, aplikacji mobilnych oraz aplikacji okienkowych. Zgodnie z naszą filozofią Tester(ka) jest członkiem zespołu Scrum-owego.

Osoba na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Wykonywanie testów funkcjonalnych, integracyjnych, akceptacyjnych Tworzenie przypadków testowych dokumentacji i raportów błędów w oparciu o przedstawione wymagania Automatyzacja testów tam gdzie ma to sens Przygotowywanie środowisk testowych Wsparcie Właściciela Produktu w formułowaniu kryteriów i testów akceptacyjnych

Wymagania:

Znajomości zagadnień testowania oprogramowania. Umiejętności analitycznego myślenia. Umiejętności pracy w zespole. Znajomość przynajmniej jednego narzędzia automatyzacji testów (Selenium, JMeter, SoapUI, TestLink)

Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość:

Narzędzi programistycznych Przynajmniej jednego z języków programowania: Java, PHP, C#, Python, Ruby, Bash, Perl Wzorcy projektowych Testowania aplikacji na platformie Android

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności „Własność kodu” – każdy zespół odpowiada kompleksowo za dostarczenie gotowej aplikacji Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych Udział w realizacji dużych projektów informatycznych w Polsce Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy Współfinansowanie karty Multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-20
Wyświetlona: 3819 razy