Big Data Frontend Developer

praca it: etat dla comarch / Kraków

Tagi: frontdeveloper

Interesujesz się nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi?
Nie boisz się wyzwań związanych z tworzeniem przyjaznego interfejsu użytkownika oraz wizualizacją danych?
Chcesz zdobyć doświadczenie w polskiej firmie działającej na rynku globalnym?
Zastanawiasz się jaką wartość można wycisnąć z dużych wolumenów danych gromadzonych we współczesnym świecie?
Lubisz prace w zgranym zespole?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:
znajomość składni HTML dla wielu specyfikacji, w tym HTML5 i CSS3, znajomość preprocesorów CSS, takich jak Sass lub Less będzie dodatkowym atutem
znajomość JavaScript, bibliotek jQuery, AngularJS oraz zagadnień Responsive Web Design
znajomość trendów w projektowaniu interfejsów użytkownika i user experience, wyczucie estetyki i kreatywność
doświadczenie przy budowie stron gwarantujących zgodność z różnymi przeglądarkami i urządzeniami, dużym atutem będzie doświadczenie w wizualizacji danych i w tworzeniu dynamicznych wykresów
samodzielność w działaniu, komunikatywność, rzetelność i terminowość w realizacji zadań, dbałość o szczegóły
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
dodatkowym atutem będzie znajomość Play! Framework oraz Scala i/lub Java

Obowiązki:
współudział w projektowaniu i tworzeniu GUI aplikacji działających w obszarze analizy dużych wolumenów danych (Real-time Big Data Analytics)
przygotowanie oprogramowania na podstawie projektu, kreatywne rozwiązywanie problemów projektowych oraz programistycznych
sporządzanie dokumentacji oprogramowania
aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

Co oferujemy:
dostęp do najnowszych trendów i współczesnych rozwiązań technologicznych
współpracę z doświadczonymi specjalistami
stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
prywatna opieka medyczna (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
pracę w przyjaznej atmosferze
dostęp do kompleksu rekreacyjnego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-20
Wyświetlona: 3732 razy