Android Developer

praca it: etat dla New Invest / Bielsko Biała

Tagi: Android Studio Android SDK GIT SVN

Profil firmy:
Firma z Bielsko-Białej będąca wiodącą na rynku europejskim firmą produkującą najwyższej jakości oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców na urządzeniu do pobierania danych oraz satelitarny system lokalizacji pojazdów.
140 osobowa kadra doświadczonych pracowników dba o satysfakcję klientów firmy. Profesjonalizm zaowocował otrzymaniem w 2011, 2012 i 2013 roku Gazeli Biznesu -wyróżnienia przyznawanego firmom cieszącym się nieskazitelną reputacją i uczciwością wobec pracowników, kontrahentów i klientów.

Obowiązki:
• Projektowanie i rozwój aplikacji mobilnych

Wymagane kwalifikacje:
• Praktyczna znajomość wzorców projektowych
• Bardzo dobra znajomość Android Studio
• Bardzo dobra znajomość Android SDK
• Dobra znajomość GIT, SVN
• co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Przynajmniej jedna aplikacja dodana do Google Play

Dodatkowe (mile widziane) umiejętności:
• Znajomość UML
• Znajomość Android Open Source Project
• Znajomość architektury REST
• Znajomość JIRA oraz metodyki prowadzenia projektów SCRUM
• Znajomość Android NDK

Firma oferuje:
• Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Współudział w tworzeniu nowego projektu w ramach nowoczesnych rozwiązań telemetrycznych,
• Pracę w młodym i kompetentnym zespole,
• Możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego,
• Wynagrodzenie współmierne do umiejętności i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-22
Wyświetlona: 4007 razy