Programista C# .NET

praca it: etat dla GD Profesja / Bełchatów

Tagi: Programista C# NET

Zakres Obowiązków

samodzielne tworzenie nowych i rozwijanie już istniejących aplikacji opracowywanie koncepcji i specyfikacji technicznych wdrażanie nowych funkcjonalności we współpracy z liderem projektu dokumentowanie wykonanej pracy

Wymagania

doświadczenie w pracy jako programista .NET bardzo dobra znajomość języka C#, platformy .NET Framework, pakietu MS Visual Studio znajomość zagadnień programowania wielowątkowego doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na interfejsy: COM, Bluetooth sumienność i terminowość w realizacji powierzonych zadań zaangażowanie w realizowane projekty mile widziana podstawowa znajomość systemów sterowania silników benzynowych stosowanych w samochodach

Oferujemy

umowę o pracę możliwość pracy zdalnej na zasadzie home-office niezbędne narzędzia i urządzenia do wykonywania pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-23
Wyświetlona: 4007 razy