Inżynier Projektowy - Ostrów Wielkopolski

praca it: etat dla Transition Technologies S.A. / Ostrów Wielkopolski

Tagi: Inżynier Projektowy - Ostrów Wielkopolski

Nazwa stanowiska: Inżynier Projektowy
Kategorie: Inżynieria/Automatyka/Energetyka konwencjonalna i odnawialna
Energetyka/Konwencjonalna

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
OFERUJEMY:
• udział w polskich i międzynarodowych projektach automatyzacji procesów
• wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii i systemów klasy DCS i PLC
• pracę z doświadczonymi specjalistami
• wyjazdy zagraniczne
• atrakcyjne wynagrodzenie
• bogaty pakiet socjalny i dofinansowanie nauki
• możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Odpowiednio do stopnia rozwoju zawodowego:
• projektowanie struktur automatyki i algorytmów sterowania
• dobór sprzętu
• implementacja rozwiązań
• testowanie i walidacja
• wdrażanie i serwis u klientów
• optymalizacja procesów
• uzgodnienia z klientami i ich wsparcie
• opracowywanie dokumentacji
• przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Elektronika, Automatyka, Energetyka
• wiedza lub wykształcenie w zakresie automatyzacji procesów
• obycie z systemami komputerowymi
• umiejętność programowania sterowników firmy Siemens lub Rockwell
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• gotowość do wyjazdów na obiekty, w tym zagraniczne
• samodzielność, rzetelność i zaangażowanie
• dyspozycyjność oraz umiejętność pracy z zespołem i klientami
• posiadanie prawa jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:
• doświadczenie w zakresie uruchamiania komputerowych systemów automatyki
• doświadczenie w branży energetyki, linii produkcyjnych, chemii, wydobycia ropy i gazu
• znajomość innych języków (hiszpański, francuski)
• uprawnienia dozorowe w zakresie AKPiA
• kwalifikacje osoby niższego dozoru w zakładach górniczych

Wyślij swoje CV korzystając z linku:

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-26
Wyświetlona: 3808 razy