Programista PHP Warszawa

praca it: etat dla Find Staff / Warszawa

Tagi: ajax codeigniter symfony zend kohana

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• podtrzymanie i rozwijanie istniejącego kodu oprogramowania
• konstruowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
• analizowanie i wycenianie wymagań klienta
• tworzenie dokumentacji projektowej i powykonawczej

Wymagania:
• min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu PHP
• doświadczenie w pracy z AJAX
• doświadczenie z min. jednym frameworkiem: CODEIGNITER, SYMFONY, ZEND, KOHANA, YII

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata (prosimy o składanie własnych propozycji finansowych)
• pracę w środowisku wysokiej klasy specjalistów
• wspaniałą atmosferę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-26
Wyświetlona: 3948 razy