Senior Graphic Designer

praca it: etat dla Agencja Interaktywna Point of View (PoV sp. z o.o.) / Warszawa

Tagi: graphic designer projekty www landingi RWD senior graphic designer

Poszukujmy: Senior Graphic Designera

Forma współpracy: etat/umowa o dzieło/umowa zlecenie/działalność gospodarcza (do ustalenia)
Wynagrodzenie: 5000+ (kwestia otwarta, zależna od formy zatrudnienia i umiejętności kandydata/kandydatki – jesteśmy elastyczni)

Zakres obowiązków:
- tworzenie projektów landingów RWD do kampanii promocyjnych,
- tworzenie projektów serwisów www RWD,
- tworzenie grafik statycznych,
- rysowanie ikon,
- wykonywanie zdjęć do postów na kanały social,
- współpraca z project managerami,
- monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowości w projektowaniu stron www i kreacji.
Wymagania:
- doskonała znajomość Adobe Photoshop i Illustrator,
- umiejętności projektowania/rysowania serwisów www dostosowanych do
RWD poparte portfolio,
- zmysł artystyczny i poczucie estetyki,
- kreatywność,
- zaangażowanie i samodzielność,
- umiejętności tworzenia ikon i rysunków “od zera”,
- znajomość najnowszych trendów graficznych w projektowaniu stron www i umiejętność projektowania w wielu stylach,
- umiejętności fotograficzne,
- umiejętność pracy pod presją czasu i na kilku projektach równocześnie.
Oferujemy:
- miłą atmosferę, bez korpo naleciałości,
- możliwość rozwoju i pracy nad ciekawymi projektami,
- współpracę z zespołem specjalistów,
- elastyczne formy zatrudnienia,
- pakiet ubezpieczenia medycznego,
- dostęp do karty MultiSport.
Jeśli:
- projektowanie landingów i serwisów jest dla Ciebie niczym przysłowiowa “bułka z masłem”,
- poruszasz się po Photoshopie i Illustratorze z zamkniętymi oczami,
- posiadasz zmysł estetyczny,
- jesteś pasjonatem fotografii i umiesz zwykłe rzeczy sfotografować w niezwykły sposób,
i chcesz podjąć pracę w dynamicznej agencji, która zapewni Ci pracę nad ciekawymi projektami, miłą atmosferę oraz rozwój, to aplikuj już dziś!
Point of View (PoV sp. z o.o.) to dynamiczna agencja interaktywna należąca do grupy e-point SA, specjalizująca się w kompleksowej realizacji kampanii promocyjnych w Internecie, niestandardowych działaniach promocyjnych oraz tworzeniu serwisów o charakterze brandowym. Pracujemy dla takich marek jak: Credit Agricole, Raiffeisen Polbank, ING Bank, ING TFI, Królewskie, Tatra, Specjal, Polska Akademia Nauk, Sage, ASA.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-29
Wyświetlona: 4798 razy