Scala - Java Developer – Warszawa

praca it: etat dla MADRES S.A. / Warszawa

Tagi: JAva scala back-end programista developer

Madres S.A.

Firma powstała w maju ubiegłego roku dzięki finansowaniu zalążkowemu Seedcampu, jednego z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych akceleratorów biznesowych na świecie z siedzibą w Google Campus w Londynie. W związku z pozyskaniem kapitału serii A poszukujemy doświadczonych pracowników. Firma zajmuje się szeroko pojętą branżą gier oraz rozwiązaniami web dla tej branży.

Wynagrodzenie dla kandydata na tym stanowisku to kwota do 15.000 zł netto.

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Wynagrodzenie: 8 – 15 tys. zł

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie oraz wdrażanie wysokodostępnych i działających pod dużym obciążeniem aplikacji wykorzystujących najnowsze frameworki i technologie ze świata JVM.

Wymagania:

-minimum 3-letnie doświadczenie przy projektach komercyjnych Java lub Scala (preferowany język Scala)
-doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu wysokodostępnych i skalowalnych rozwiązań
-doświadczenie z bazami danych SQL i NoSQL
-bardzo dobra znajomość REST API

Dodatkowe atuty:

-dobra znajomość Akka / Spray / Play
-dobra znajomość baz danych Postgres, Mongo, Redis

Oferujemy:

-negocjowalne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (do 15 tys. netto msc)
-całodobowy dostęp do obiektów Google Campus dla pracowników
-możliwość wyjazdów na wydarzenia związane z branżą gier wideo
-finansowanie udziału w konferencjach
-praca w ciekawym i dynamicznym start-upowym środowisku
-możliwość rozwoju w międzynarodowym zespole
-elastyczne godziny pracy
-bonusy Seedcamp dla pracowników (usługi cloud, business, travel, i inne – o łącznej wartości kilkuset tysięcy dolarów)

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana, zaaplikuj.
Prosimy o krótkie przedstawienie swojej osoby oraz projektów którymi się zajmowałeś(aś).

Co robimy: https://wombo.gg

Kontakt: [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Madres S.A. z siedzibą w Krakowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-29
Wyświetlona: 7300 razy