Księgowy z językiem francuskim/niemieckim/szwedzkim

praca it: etat dla Cyclad / Łódź

Tagi: Ksiegowosc

Łódź

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy działającej w sektorze BPO, poszukujemy osób ze znajomością języków obcych do pracy przy obsłudze procesów biznesowych w obszarze F&A, do pracy w Łodzi.

Opis stanowiska:
• Diagnoza, ocena oraz doskonalenie procesów występujących u Klienta pod kątem świadczonych usług
• Kompleksowa obsługa wybranego procesu z obszaru O2C/R2R/P2P/Sourcing & Procurement
• Tworzenie odpowiedniej dokumentacji (wniosków, raportów, analiz, planów budżetowych, oceny ryzyka, itp.)
• Wsparcie Klienta oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących działań finansowych
• Aktywna praca na systemie SAP podczas wykonywania codziennych obowiązków

Wymagania:
• Preferowane wykształcenie wyższe z obszaru finansów i księgowości (lub pokrewne)
• Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego z następujących języków: francuskiego, niemieckiego, szwedzkiego
• Bardzo dobre zrozumienie istoty procesów F&A
• Doświadczenie w obsłudze w O2C/R2R/P2P/Sourcing & Procurement będzie dodatkowym atutem
• Zorientowanie na Klienta
• Wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania i obowiązki
• Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
• Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach, szkoleniach oraz wyjazdach służbowych
• Prywatna opieka medyczna
• Dodatkowe ubezpieczenie na życie
• Praca w wielokulturowym zespole profesjonalistów
• Karta Multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-03
Wyświetlona: 4121 razy