Senior ABAP Developer

praca it: etat dla New Invest / Polska

Tagi: ABAP

Profil firmy:
Firma, której głównym obszarem działalności są wdrożenia systemów informatycznych klasy ERP wraz z Business Intelligence, poszukuje do Wrocławia/Warszawy specjalisty Senior ABAP Developera (występuje całkowita możliwość pracy zdalnej – sporadyczne przyjazdy do biura)

Obowiązki:
• Uczestnictwo w projektach wdrożeniowym w Polsce i za granicą
• Analiza specyfikacji funkcjonalnej;
• Programowanie aplikacji biznesowych w ABAP
• Testowanie wdrażanych rozwiązań
• Rozwiązywanie problemów
• Współpraca z zespołem projektowym
• Wsparcie merytoryczne mniej doświadczonych współpracowników
• Kontakt z pracownikami Klientów firmy
• Określanie czasu wykonalności programistycznych prac projektowych
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• 6-letnie doświadczenie w programowaniu ABAP
• Umiejętność analitycznego myślenia i szukania rozwiązań
• Wysokie umiejętności komunikacyjne
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewnego

Mile widziane:
• Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym

Firma oferuje:
• bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego)
• program rozwoju pracownika
• ocenę okresową i ciekawe nagrody za otrzymanie oceny powyżej oczekiwań i znacznie powyżej oczekiwań (np. iPady)
• wyjazdy integracyjne (w tym roku: Survival, w zeszłym: off-road, a 2 lata temu: jachty)
• prezenty z okazji urodzin, narodzin dziecka, ślubu
• co tydzień dzień owoca (także czekolada)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-04
Wyświetlona: 3485 razy