Programista Maximo - 14 000 zł brutto - Cała Polska

praca it: etat dla Sales For / Cała Polska

Tagi: Java Programista sql

Poszukiwany Programista Maximo!

Lokalizacja: Warszawa, Wrocław lub Zdalnie

Widełki: około 10 000 zł netto na na podstawie umowy o pracę, oczywiście zdecydowanie więcej na B2B (rozważamy negoacjację stawki w przypadku najlepszych kandydatów)
Wymagania i obowiązki
Wymagania:
- Umiejętność programowania w języku Java
- Umiejętność konfiguracji aplikacji IBM Maximo Asset Management lub IBM Control Desk
- Umiejętność programowania klas Maximo dla:
obiektów (MBO)
atrybutów
zadań cron
okien dialogowych
integracji
- Znajomość Maximo Integration Framework
- Umiejętność pisania skryptów automatyzacji
- Praktycznej znajomości języka SQL
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Znajomość procesów ITIL
- Znajomość serwera aplikacji IBM WebSphere
Wymagane doświadczenie:
- Minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu klas Javy dla aplikacji IBM Maximo Asset Management lub IBM Control Desk

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-04
Wyświetlona: 3665 razy